Стати партнером
Стать партнером

Акумуляторна батарея CSB EVX 12340

Відправити запит
EVX12340

Представлений акумулятор csb evx 12340 у герметичному виконанні та зберігає працездатність у будь-якому просторовому положенні. Така особливість дозволяє застосовувати його в газонокосарках, електросамокатах, інвалідних візках та інших пересувних пристроях без особливих вимог щодо їх експлуатації. Створювався csb evx 12340 акумулятор спеціально для невибагливого використання споживачами. Були враховані такі побажання:

  • Широкий діапазон температур експлуатації: від мінус 20 до плюс 40 градусів за цельсієм.
  • Підвищена потужність при невеликих розмірах - до 400 Вт протягом 30 хвилин.
  • Короткочасний розряд до 400 А протягом 5 секунд – для легкого старту електродвигуна.
  • Необслуговується протягом усього терміну експлуатації.
  • Термін служби протягом 5 років у штатному режимі, який передбачає

100% розряд 400 разів. Варто зазначити, що через 5 років такої експлуатації акумулятор csb evx 12340 12v 34ah зберігає 60% своєї ємності від початкової.

  • Допускається зберігати в житлових приміщеннях, оскільки акумулятор evx 12340 герметичний на 100% завдяки передбаченому механізму рекомбінації газів до 99%. У разі утворення надлишкового тиску на верху корпусу акумулятора передбачений захисний клапан. При спрацюванні у зовнішнє середовище виходить кисень.
  • Корпус з АВС, який ударостійкий, вологостійкий, маслостійкий, кислотостійкий, теплостійкість корпусу досягає 103 градуси. Але треба сказати, що матеріал корпусу боїться прямого сонячного проміння.
  • Низький саморозряд, 100% заряджений evx 12340 акумулятор зберігає заряд до 80% за температури 20-25 градусів до 6 місяців без підзаряду. За температури нижче плюс 15 градусів - до 9 місяців.
  • Не має ефекту пам'яті як у нікель-кадмієвих акумуляторів, які необхідно повністю розрядити перед заряджанням, щоб зберегти ємність.
  • Розміри акумулятора уніфіковані:

довжина 195 мм

ширина 135 мм

висота 178 мм (з клемами).

Конструкція evx акумулятора csb evx 12340 гарантує герметичність корпусу та клемних висновків, що забезпечує безпечне його використання. Герметичності також сприяє технологія AGM, застосована в цьому акумуляторі, яким електроліт загущений скловолоконними пластинами. Застосування цієї технології дозволяє легко переносити глибокі розряди (значно зменшена сульфатація пластин).

У бізнесі, для дбайливого використання цього акумулятора, або застосування в повсякденному житті інваліда, для нього дбайливість важлива.

НетООО «Выбор»

Відправити запит

Залиште свої контактні дані, і наші фахівці зв'яжуться з вами, для консультації або оформлення замовлення