Стати партнером
Стать партнером

Акумуляторна батарея CSB evx 12170

Відправити запит
EVX12170

Свинцево-кислотний аккумулятор csb evx 12170 виробник: завод CSB Battery Co., Ltd (Тайвань), виготовлений із застосуванням технології AGM. За яким простір сірчаної кислоти заповнений пористими скловолоконними пластинами.

Плюс до цього складний склад анодних та катодних товстих пластин із свинцю, олова та кальцію дозволяє активніше протистояти корозії, руйнуванню у штатному режимі. Все це разом з герметичним виконанням дозволяє використовувати аккумулятор у будь-якому просторовому положенні, в житлових приміщеннях з людьми, що знаходяться поруч, без шкоди для їхнього здоров'я.

Акумулятор csb evx 12170 - це універсальне джерело живлення CSB, з невеликими габаритами та високою потужністю.

Акумулятори csb evx 12170 має більший термін служби порівняно з CSB EVH серії, що передбачає до 8 років роботи в умовах безперервної підзарядки та понад 400 робочих циклів (за умови 100%-го розряду).

Цей акумулятор призначений для резервного живлення обладнання промисловості, використовується в джерелах безперебійного живлення (UPS), системах охоронної та пожежної сигналізацій, пренеосному вимірювальному обладнанні та електроприладах.

НетООО «Выбор»

Відправити запит

Залиште свої контактні дані, і наші фахівці зв'яжуться з вами, для консультації або оформлення замовлення