Стати партнером
Стать партнером

Акумулятори CSB оптом

GP
GP

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї серії GP ( "General Purpose") - найбільш поширена стандартна серія загально...

GPL
GPL

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії GPL - батареї загального застосування зі збільшеним терміном служ...

HR
HR

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії HR - батареї великої потужності з терміном служби в буферному реж...

HRL
HRL

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії HRL - батареї високої потужності і збільшеним в порівнянні ...

XHRL
XHRL

вся продукція бренду

Серія XHRL - спеціально розроблена нова серія акумуляторних батарей з поліпшеними розрядни...

UPS
UPS

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії UPS - серія батарей з терміном служби до 5 років (або до 26...

EVH
EVH

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії EVH - батареї з терміном служби до 5 років і зі збільшеним до 400...

EVX
EVX

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії EVX - батареї зі збільшеним терміном служби в порівнянні з ...

TPL
TPL

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії TPL використовуються в якості резервного живлення в система...

MSV
MSV

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї серії MSV - батареї великої ємності і тривалого терміну служби (до 15...

MSJ
MSJ

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї серії MSJ - батареї великої ємності і тривалого терміну служби (до 20...

XTV
XTV

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії XTV - спеціально розроблена серія батарей для експлуатації ...

MU
MU

вся продукція бренду

Акумуляторні батареї CSB серії MU - батареї великої ємності і тривалого терміну служби (до...

Компанія CSB Battery Co., Ltd була утворена в 1986 році на Тайвані і спочатку виробляла свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї для джерел безперебійного живлення АРС. Надалі асортимент продукції став набагато ширше і на даний момент компанія CSB є провідним виробником не вімагаючих обслуговування свинцево-кислотних батарей з обсягом виробництва понад 4 мільйонів батарей щомісяця. Акумуляторні батареї CSB поставляються в більш ніж 52 країн світу і використовуються в самих різних областях: телекомунікації, системах безперебійного електроживлення, аварійного освітлення, охоронних системах і т.д. Заводи компанії розташовані на Тайвані, В'єтнамі, Філіппінах.

CSB Battery Co., Ltd - міжнародна компанія з офісами в Європі, США, Китаї. Компанія CSB володіє міжнародними сертифікатами менеджменту якості і організації та екологічності виробництва-ISO 9001 та ISO 14001. Партнерами компанії стали гіганти UPS індустрії APC, SOCOMEC, EATON (Powerware).  Компанія «Вибір» з 2001 є ексклюзивним дистриб'ютором CSB Battery Co., Ltd на території України. Вся продукція CSB - акумулятори серій GP, GPL, HR, HRL, XHRL, TPL, MU і ін., Що поставляється в Україну має Декларації якості, Декларації відповідності та, висновки про пожежовибухобезпеку. Все більша кількість клієнтів і партнерів компанії «Вибір» роблять ставку на якість і надійність акумуляторних батарей, якими повною мірою володіє продукція CSB.

Акумулятор CSB відрізняється надійністю і високим рівнем якості. Конкурентоспроможна вартість зробила вироби від тайванського виробника широко застосовними для забезпечення безперебійного функціонування обладнання побутового та промислового призначення. Купити необхідну модифікацію без ризиків, з гарантією від виробника за оптимальною ціною краще у офіційних дистриб'юторів.

Технологічні особливості

Свинцево-кислотний акумулятор CSB battery має здатність розряду великим струмом за короткий проміжок часу, що робить його експлуатацію в ДБЖ найбільш ефективною. Технологія AGM наділяє виріб переліком властивостей, в числі яких якісна герметизація, відсутність необхідності доливання води протягом гарантованого виробником періоду роботи і т.д. Завдяки значному ємкісному ряду (0,7-3000 Агод), широкому діапазону допустимих для експлуатації температур (від -20 ° С до 50 ° С) АКБ CSB успішно застосовуються в системах електропостачання, телекомунікаційних мережах, пристроях охоронної та пожежної сигналізації, навігаційному обладнанні.

Використовувані в конструкції АКБ пластини намазного типу стійкі до корозії. При правильній експлуатації неможливо виділення газів, а відповідно - мінімальна можливість вибуху і загоряння. Створений з міцного пластику корпус акумуляторних батарей робить можливим їх функціонування практично в будь-якому положенні.

Однак слід зазначити, що, незважаючи на невеликі габарити, внутрішній устрій робить акумулятор досить важким. Акумуляторні батареї не повинні зберігатися в умовах, коли їх напруга падає нижче 1,8 В / елемент. Крім того, вміст оксиду свинцю через його токсичность небезпечний для навколишнього середовища.

Переваги експлуатації

Маючи намір придбати акумулятор CSB, слід ретельно вивчити його технічні параметри. У деяких випадках доцільно порівняння з іншими батареями. Важливо врахувати експлуатаційні характеристики (потужність, ємність і т.д.), а також оцінити конструктивне виконання. Батарея CSB має такі переваги:

  • рекомбінація газів до 99%;
  • відмінні характеристики розрядних і зарядних показників;
  • витримує короткострокові перепади напруги;
  • АКБ мають низький показник самозаряда.

Види і ціни

Акумуляторні батареї CSB, ціна яких залежить від типу, мають кілька варіацій:

  • GP — має загальне призначення. Термін служби до 5 років.
  • GPL — підвищений термін експлуатації (до 10 років).
  • EVX — battery зі збільшеним до 400 циклів (при повному розряді).
  • HR — розроблені для ситуацій, коли можливий глибокий розряд.
  • TPL — клеми розташовані на лицьовій частині (фонт-термінальне виконання). Термін експлуатації 12 років.

Представники компаній-дистриб'юторів завжди готові допомогти підібрати і купити CSB акумулятори. Офіційний сайт таких підприємств, як правило, крім можливості ознайомиться з характеристиками моделі, дозволяє вивчити прикладені до продукції сертифікати якості. Крім того, споживачам завжди пропонується приваблива ціна гарантія від виробника.

Компанія «Вибір» є офіційним дистриб'ютором заводів-виготовлювачів, що випускають продукцію для об'єктів енергетичної галузі, телекомунікацій і зв'язку, захисних систем, з/д транспорту. Зручний інтерфейс сайту підприємства дозволяє швидко ознайомитися з основними параметрами товару, що цікавить і легко купити його, залишивши заявку через просту онлайн-форму.

Відправити запит

Залиште свої контактні дані, і наші фахівці зв'яжуться з вами, для консультації або оформлення замовлення